תוכנית שותפים

 

למה כדאי לך להיות שותף שלנו?

אנו ב"ביזפלייס מבקשים להיות שותפים שלך, המערכת שלנו עומדת לשירותך, כדי שגם אתה וגם אנו נצליח. אנו מכניסים אותך למאגר הענקי שלנו, ובכך יוצרים שיווק ומינוף פרסומי רב עוצמה לעסק שברשותך ובד בבד, מבקשים שתהיה גם שותף פעיל לפרויקט "ביזפלייס" ותגדיל את מאגר העסקים שלנו ע"י הבאת עוד ועוד בעלי עסקים חדשים לפרויקט שלנו, בכך תחזק את עוצמת השיווק של "ביזפלייס" בתמורה לאחוזים מהרווח שלנו על כל מצטרף חדש שאתה מביא.

"ביזפלייס" מזמינים אותך להיות שותף, לקחת חלק בפרויקט הענק שלנו ולסייע בגיוס אנשי מקצוע פוטנציאליים שירשמו לאתר בכדי להיות חלק ממאגר העסקים של "ביזפלייס"

האמת היא, שכל איש מקצוע ו/או בעל עסק הוא לקוח פוטנציאלי שלנו, אין בעל עסק שלא רוצה פרסום ושיווק, מה עוד שאנו מציעים שיווק אקטיבי ומתקדם. שישנה את תמונת מאגרי העסקים בישראל, לא עוד דפי זהב, אלא מאגר חיפוש פעיל ומתקדם בגירסת 2015.

בוא הצטרף אלינו

אי לכך, אם יש לך גישה לבעלי עסקים וכושר שכנוע בסיסי, הנך מוזמן להיות שותף בפועל בפרויקט "ביזפלייס", כאשר על כל לקוח שאתה מגייס הנך זכאי באחוזים מהרווח שלנו עליו. זו שותפות לכל דבר ועניין. אתה מרוויח אפשרות להכנסה קלה ופשוטה ואנחנו מגדילים את המאגר שלנו באמצעותך.

2022 © All rights reserved to Biz Place