שאלות ותשובות

  1. מהו אתר ביזפלייס?
  2. איך אתר ביזפלייס פועל?
  3. מה היתרון באתר לבעלי המקצוע?
  4. מה היתרון באתר למחפשי השירות?
  5. כמה עולה לפרסם באתר ביזפלייס?
  6. האם אפשר לסמוך עלינו?

מהו אתר ביזפלייס?

אתר ביזפלייס הוא אתר המיועד הן לנותני שירות מקצועיים והן לצרכני השירותים הללו, דהיינו כל אחד ואחת מאיתנו. מצד אחד, האתר משמש כמקור מידע אמין, מבוסס ומהימן ללקוחות הזקוקים לאיש מקצוע כלשהו, ויהיה זה בתחומי החשמל, האינסטלציה והמקצועות הטכניים השונים או בתחום תיירות הנופש, הפנאי והבידור ומצד שני, האתר משמש גם את נותני השירותים עצמם כפלטפורמת שיווק, פרסום והגעה ללקוחות קצה בקלות, במהירות וביעילות.

איך אתר ביזפלייס פועל?

אתר ביזפלייס הוא, למעשה, זירה עסקית ומסחרית המתווכת בין בעלי מקצוע בתחומי ידע ומומחיות שונים לבין הציבור הרחב שמבקש להיעזר בשירותים מעין אלו. הפלטפורמה נוחה וידידותית לכל הצדדים והיתרון העצום שמציע האתר, על פני אתרים מקבילים לו, הוא הרזולוציה הנמוכה אליה יכולים להגיע מחפשי השירות- ממש עד לבעל מקצוע בקרבת המקום בו הם נמצאים. מילוי פרטים רלוונטיים ומצומצמים ובעל המקצוע כבר יוצר אתכם קשר! 

מה היתרון באתר לבעלי המקצוע?

כאשר אתם בעלי מקצוע הדורש מיומנות, מקצועיות, אמינות וזמינות מלאה, אתם חייבים לספק ללקוחות שלכם גם חווית שירות, גם מקצוענות מלאה וגם אפשרות להגיע אליכם ביעילות, במהירות ובקלות. כאשר אתם חלק ממשפחת ביזפלייס, יש מי שדואג לחבר אתכם ללקוחות הרלוונטיים מבחינת מיקום, מחיר ושירות, יש מי שמשווק אתכם בכל רגע נתון ומאפשר לכם להתעסק בדבר שאתם הכי טובים בו- המקצוע שלכם. אנחנו מפנים את הבקשות המתאימות אליכם ואתם מרימים טלפון ללקוח וסוגרים עסקה- יותר פשוט מזה? פשוט לא תמצאו!

מה היתרון באתר למחפשי השירות?

כאשר אתם נתקלים בבעיה דחופה, קלה כחמורה, אין זמן להתחיל ולחפש בעלי מקצוע, להתחיל התדיינויות וויכוחים על עלויות ביקור ועבודה ובזבוז חצי יום עבודה, לפחות, על איתור בעל מקצוע שיהיה גם מתאים מבחינת זמינות, גם מתאים מבחינת עלות וגם מקצוען ומהימן. איתור בעל מקצוע דרך אתר ביזפלייס מבטיח לכם חיסכון כולל ומקיף בכל פרמטר ופרמטר. אנחנו נאתר עבורכם את המקצוען הרלוונטי עבורכם, נקשר ביניכם ובתוך חמש דקות כבר תקבעו פגישה ותפתרו כל בעיה מתעוררת או צצה. בעזרת מילוי טופס הזמנת פרויקט תוכלו לאתר כל נותן שירות וכל בעל מקצוע שלהם אתם זקוקים כאן ועכשיו. יותר פשוט מזה? פשוט לא תמצאו!

כמה עולה לפרסם באתר ביזפלייס?

הרישום באתר ביזפלייס הוא פשוט ונוח לכולם, כולל לאלו שמחשבים אינם תחום הידע המרכזי שלהם. כרגע יש באתר שני סוגי פרסום- האחד הוא בסיסי ביותר וניתן ללא עלות והשני הוא חבילת הזהב לעסק שעלותה 122 ₪ והיא מאפשרת הוספת פרטים רלוונטיים וחיוניים של בית העסק ונותן השירות, פרטים שיאפשרו ליותר לקוחות ליזום התקשרות ופנייה אליהם. בכל מקרה, על מנת לקבל הצעות מעניינות, אטרקטיביות ומיוחדות, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר איתנו דרך דף צור קשר ונשמח לספק לך את חבילת הפרסום המתאימה לך ביותר!

האם אפשר לסמוך עלינו?

בודאי שניתן לסמוך עלינו, ואפילו בעיניים עצומות. ביזפלייס הוא חלק מעולם הרשתות החברתיות ולכן מסתמך על תגובות גולשים, לקוחות ונותני שירות. אנו מספקים פלטפורמה מקצועית לתיווך בין נותני שירות למבקשי שירות ואנשי הצוות שלנו מבצעים, חדשות לבקרים, בקרות איכות, מקצועיות ורצינות של בעלי המקצוע שעובדים דרכנו. אנו תמיד נמצאים עם היד על הדופק לגבי כל הערה, הארה ופידבק מצד הגולשים ומצד בעלי המקצוע ולכן אצלנו תמצאו רק עסקים לגיטימיים, אמינים, ישרים וכמובן מקצוענים, רציניים ואיכותיים. באחריות!

2022 © All rights reserved to Biz Place