סדנאות איפור למתאפרת המתחילה

סדנאות איפור רבות קיימות בשוק והן מציעות מגוון של אפשרויות איך להתאפר נכון, איך לטפח את העור וגם יש המוסיפים סטיילינג. ניתן לקחת סדנת איפור ביחידות או בקבוצה, כל אחת לפי העדפותיה האישיות והמחיר שהיא מוכנה לשלם.
 
מחקרים מוכיחים שאישה מטופחת ומאופרת יש לה סיכוי רב יותר להצליח גם במישור המקצועי. אז קנית סט איפור והחלטת לנסות מה תלמדי בקורס של סדנת איפור למתחילות?
 
למי מיועדת הסדנה –
 
הסדנה מיועדת לכל מי שאינה מתאפרת אך רוצה להתחיל, למי שלא יוצאת מהבית בלי makeup אבל רוצה לדעת להפיק את המקסימום ממוצרי האיפור שברשותה וגם למי שתמיד רצתה לקבל יעוץ אישי ממאפרת מקצועית. לקבל טיפים כך שהאיפור שלה יגרור אחריו מחמאות של התפעלות.
 
מה תלמדי בסדנה –
 
קודם כל תלמדי איך לבצע את כל תהליך האיפור תוך 5 דקות, ממש תוך כדי ההכנות של הבוקר לפני היציאה לעבודה. בסדנה תלמדי אלו גוונים מתאימים לך. לפי צבע עורך, צבע העיניים וצבע השיער. כמו כן תלמדי איך להבליט את יתרונותיך למשל איך להבליט את העיניים וגם איך לטשטש את חסרונותיך כמו למשל אף רחב מדי. סוגיה חשובה שתלמדי היא מה ההבדל בין איפור יום לבין איפור ערב. באיפור הערב הדגש הוא על מנת להבליט את נוכחותך ולהעניק לך מראה זוהר. נושא נוסף שתלמדי בסדנה הוא איך להתאים איפור למצבים ומקומות שונים. במילים אחרות תלמדי איך להשתנות. עצות נוספות שתקבלי הן איך להניח נכון את תכשירי האיפור השונים וגם אלו מוצרים מומלץ לך לקנות לפי נתוניך האישיים.
 
סדנת איפור לנערות –
 
סוג נוסף של מתאפרות מתחילות הן נערות צעירות. הסדנות עבורן יכולות להיות כחלק ממסיבת בנות או חלק מיום הולדת. סדנה כזאת מקרבת את הנערות לראשונה אל נפלאות האיפור. התכנים המועברים בסדנה הם איך להתאפר איפור פנים מינימליסטי לבית הספר. פעולה שמשך שלה לא צריך להיות יותר מ – 5 דקות בבוקר. כמו כן נלמדים בה המעבר בין איפור בוקר טבעי לאיפור שמתאים למסיבות וצריך לתת מראה נוצץ יותר. בגיל הזה חשוב ללמד את הנערה איך לטשטש ולהסתיר פגמי עור ולהדגיש יתרונות של תווי הפנים האישיים. ברוח הנעורים אפשר לתת להם טיפים לאיפור בסגנון ידוענים, כוכבות קולנוע ועוד. בסיום של סדנה כזאת מקבלת הנערה תרשים של הפנים שלה, כך שתוכל להתאפר לבד גם בבית.

 טום טום  |  498 צפיות  |  Nov 25, 2013
 

מחבר

טום

שלח אימייל

פעילות מחבר
מדיה: 10

מדיה אקראית

התקנת צמיגים

החברה הוקמה בשנות התשעים ותחום עיסוקה הוא יבוא צמיגים ושיווקם, בעלת זיכיון ליבוא צמיגי VIKING  , SPORTIVA  המיוצרים בחברת CONTINENTAL  גרמניה...

אביזרי רכב

התקנת צמיגים

fnkfnyuuuuuuuuuifnkfnyuuuuuuuuuifnkfnyuuuuuuuuuifnkfnyuuuuuuuuuifnkfnyuuuuuuuuuifnkfnyuuuuuuuuuifnkfnyuuuuuuuuui

אופטיקה

בחירת אינסטלטור

התפוצץ לכם צינור ויש נזילה? הקיר מתקלף, אשתך עצבנית, הרטיבות מתפשטת? באותו רגע אתה מצטער כל כך שלא נולדת אינסטלטור. בעיות אינסטלציה זה ממש לא אתה....

אינסטלציה-צנרת

על גגות מוצפים: איטום בזמן החורף

באופן אידיאלי מומלץ להקדים תרופה למכה, ולדאוג לאיטום גגות הבית לפני החורף. אך אם רק באמצע הסופה הבנתם שיש לכם בעיה של רטיבות קבלו כמה טיפים ממומחים...

איטום ובידוד